Google AdWords     

Reklama Internete

 Reklama Internete
 
 
Reklama Internete arba kitaip dar vadinama e-reklama apima daug įvairių formų: SEO Optimizacija, Adwords Reklama, Baneriai ir kt. Internetinė reklama – tai neatsiejama Jūsų įmonės Internetinės Rinkodaros strategijos dalis, efektyviai ir pigiai Jūsų verslo plėtrai Internete. Reklama internete taip pat yra puiki galimybė Jūsų įmonei tapti matomai Internete, beto tai nepakeičiama priemonė įmonės įvaizdžio formavimui, klientų lojalumo skatinimui bei naujų klientų paieškai. Pasinaudodami reklamos Internete paslaugomis ne tik pagerinsite įmonės matomumą Internete, bet ir pelningai bei konkurencingai vystysite savo verslą.
 
Kad svetainė būtų efektyvi ir pritrauktų daug klientų, ji turi būti nuolat prižiūrima ir atnaujinama.  Profesionalios reklamos paslaugos - tai greitas ir patogus informacijos patalpinimas Jūsų svetainėje ir jos redagavimas, Svetainės Monitoringas, tinklapio turinio atnaujinimas ir priežiūra bei techninis servisas. Plėtojantis verslui, tam tikri pakeitimai svetainėje turi būti atliekami nuolat: turinys, vaizdinė informacija, akcijos, nauji pasiūlymai, produktų ir paslaugų asortimento atnaujinimas ir pan. Periodiškai atnaujinama svetainė bei jos turinys bus naudingas ne tik Jūsų klientams, bet ir įmonės reitingams paieškos sistemose. Tik profesionaliai sukurta, lengvai valdoma ir periodiškai atnaujinama svetainė bus patraukli klientui ir gali tikėtis aukščiausių pozicijų Paieškos Sistemose, kaip Google. Tinkamai Optimizavus Svetainę Paieškos Sistemoms, galite tikėtis ne tik aukštesnių pozicijų, bet ir geresnių Adwords Reklamos rezultatų.
 
Svetainių administravimas taip pat užtikrina, kad Jūsų tinklalapis atitiktų nuolat besikeičiančius Interneto reikalavimus. Svetainės administratorius ne tik prižiūrės bei atnaujins svetainės informaciją, bet periodiškai atnaujins ir svetainės turinio valdymo sistemą. Be jau minėtų, svetainės administratorius atlieka šias funkcijas:
 
- konsultuoja ir pataria, kaip tinkamai redaguoti svetainę, kad ši atitiktų visus Interneto reikalavimus bei sąlygas;
- atnaujina senus puslapius ir kuria naujus;
- optimizuoja puslapius, kad užtikrinti greitesnį veikimą;
- reorganizuoja svetainę, taiso klaidas;
- analizuoja svetainės lankytojų srautą bei prižiūri svetainės veikimą;
- administruoja Jūsų svetainės elektroninį paštą;
- priklausomai nuo Jūsų poreikio, periodiškai (kas mėnesį, savaitę ar diena) atlieka atsargines kopijas, kad  užtikrinti duomenų saugumą ir verslo tęstinumą.
 
Tinklapio administratoriaus pareiga užtikrinti Interneto svetainės serverių, techninės bei programinės įrangos darbą, Svetainės Dizainą, kad svetainė atrodytų patikimai, profesionaliai bei būtų patraukli vartotojui.
 
Svetainės administravimas dažnai pasirenkamas smulkių įmonių, kurios svetainės priežiūrai neturi pakankamai lėšų naujam darbuotojui pasamdyti, tokiu atveju įmonės ne tik gauna profesionalias svetainės priežiūros paslaugas, bet dar ir sutaupo.
 
Svetainės administarvimas - tai ne tik informacijos atnaujinimas, kartu tai sutaupytas Jūsų brangus laikas ir pinigai, kad Jūsų svetainė atrodytų šiuolaikiškai, moderni, būtų patraukli bei patogi vartotojui, pritrauktų daugiau klientų bei padidintų įmonės pardavimus.